EBook zdarma

6 jednoduchých kroků, jak si uklidit ve skříni a pořádek udržet

minimalismus, eBook zdarmaTrápí vás hromady harampádí doma ve skříních? Rádi byste se jich zbavili, ale chybí vám energie a nevíte jak? Máte pocit, že když pracně uklidíte, za týden můžete začít znovu? Zjišťujete, že postupem času máte kolem sebe víc a víc věcí?

Tak to jste tu správně.

Chci s vámi sdílet své praktické zkušenosti, a tak jsem je pro vás sepsala do eBooku. Můžete začít s minimalismem třeba ve své skříni.

V eBooku 6 jednoduchých kroků, jak si uklidit ve skříni a pořádek udržet najdete:

 • návod krok za krokem od rozhodnutí, s čím začít, přes třídění, zbavování se až po udržování pořádku,
 • konkrétní triky a nápady, které jsem vyzkoušela na vlastní kůži,
 • inspiraci, co všechno můžeme s harampádím udělat,
 • malý zjednodušovací bonus.

EBook si stáhlo již více než 1 530 lidí.

Náhled stránek v eBooku pro zvědavé

eBook zdarma Uklid skříně ukazka str 12 eBook zdarma Uklid skříně ukazka str 13

Stáhněte si zdarma můj eBook a začněte sami.

eBook zdarma 6 jednoduchých kroků, jak si uklidit ve skříni a pořádek udržet

Slibuji, že Vaše emailová adresa bude zachována v tajnosti a nebude nikomu poskytnuta.
Slibuji, že vám nebudu posílat žádný spam.

10 komentářů u „EBook zdarma

 1. Katka

  Marcelo díky! Konecne mam šuplík s kořením ve kterém se vyznám. A nejen to. Manžel když viděl můj elán, pustil se do toho taky a pomohl mi vyklidit balkon od harampádí a uklidit další 2 šuplíky. Jako bonus, když uviděl uklizené koření, začal po x letech manželství vařit! Díky
  Už teď se těším na další tipy.

 2. Petra

  Milá Marcelo,
  díky za Tvůj e-book – moc se mi líbil. Je napsán srozumitelně, podněcuje do akce. To jsem velmi ocenila. Máme velmi podobný styl úklidu či třídění věcí, takže v tomto pro mne moc nového nepřinesl. Co jsem ale ocenila byly odkazy na virtuální místa, kde mohu pro mne nepotřebné předměty nabídnout – ne všechny jsem znala. Největším přínosem pro mne bylo vybuzení do akce:-) Již nějakou dobu jsem se chystala uklidit naši šatnu, přetřídit oblečení a další věci pro 4 lidi. Odkládala jsem to, stále to nemělo tu prioritu, abych do akce šla. Tvůj e-book mne nastartoval, včera jsem v naší šatně strávila celý den, velmi akční. Výsledkem je, že je tam opět prostor, lépe tam vše dýchá a jiní lidé budou mít radost z oblečků, které již nepotřebujeme. Takže díky moc za Tvůj počin a těším se na další! Přeji Ti, ať se Ti daří!
  Krásné dny
  Petra

 3. Markéta Nemethová

  Milá Marcelo, také moc děkuji za Tvůj nakopávací eBook! Včera jsem se vyrhla na koupelnu a podařilo se mi ji částečně zminimalizovat 🙂 Měla jsem z toho velkou radost a pohled na ni mě velmi těšil a hřál. Po návratu domů z prázdnin úplně fyzicky cítím tu obklopenost vším tím harampádím, a když se mi podaří něco zminimalizovat, uleví se mi… To určitě znáš 🙂 Myšlenkovou mapu mám na viditelném místě a ty tipy na místa, kde se dají věci udat, jsou super! Díky 🙂

  Markéta

 4. Regina Lada

  Mila Marcela, tvoj E-book zdarma je pre mna skvelym prinosom! Dakujem Ti! Osobne najviac mi pomohla Tvoja rada, ze postupovat treba v malych krokoch – moze sa to zdat banalne. Prave toto bolo pre mna uz vela krat kamenom urazu, kedze zacat dokazem vzdy s velkym nadsenim…vytrvat sa mi nedarilo, lebo mi vzdy coskoro dosla para ;). Teraz viem ako na to a tesim sa na dalsie vyzvy v tvojom online kurze.

  1. Marcela Sobotová Autor příspěvku

   Děkuji Regino za pochvalu. Ano, z mé zkušenosti jasně vyplývá, že je třeba energií na zjednodušování šetřit, i když jí máme zpočátku na rozdávání. V kurzu vás čekají další zajímavé 30timinutové výzvy. Tedy pokaždé malý krok – ale s velkým výsledkem. Máte se na co těšit.

 5. Olga

  Dobry den. Ja dekuji za postrceni k zacatku. Mela jsem a mam zjednodusovani v umyslu, ale e-book me motivoval k tomu zacit hned! :o) Mam za sebou par uklizenych zasuvek. A miluju ten dobry pocit. Preji hodne stesti ve Vasem podnikani.

 6. Naveen

  Půvabná Marcel(k)o,
  DĚKUJI za výživný obsah e-booku … Váš přístup k člověčenství i k věcem ve světě se mi opravdu líbí – učím se ho realizovat ve svém prostředí i v sobě 🙂 velmi mne těší, že máme i v české kotlině autorku, jejíž dílko na téma „opravdový pořádek“ je srovnatelné se zahraničními autorkami.
  Ano – TEORETICKY jsem zatím zvládla doporučení Karen Kingstonové, julie Morgensternové i její dcery, Marie Kondo (metoda KonMari) … ovšem teprve knížečka od Vás zažehla onu jiskřičku REALIZACE …
  Coby vyznavač REcyklace je vlastní průběh MINImalizace obtížnější a časově náročnější (veškeré věci, které máme doma, jsou plně funkční – připadá mi sobecké a barbarské je vyhodit do odpadů) ale zatím se mi zadařilo najít nový „domov“ pro 5 tašek IKEA (těch velkých modrých)
  Umíte používat jemný humor, realistická řešení navrhujete s vtipem – tomu nešlo odolat, během pár minut po přečtení byla uklizená polička u našeho PC – překvapila jsem samu sebe 😀 jak to šlo rychle a snadno!
  Mám moc ráda myšlenkové mapy… DÍKY.. a hodně mne inspirovala myšlenka od VÁS: umístění používaných předmětů… výborná připomínka.
  Víte, velmi jsem potřebovalatakovéto motivační povzbuzení začít uplatňovat minimalismus PRAKTICKY …
  raději skončím – když máte stránky o MINIMALISMU, chtělo by to spíše lakonický příspěvek… 🙂

  P.S. Teď se dívám, že se zde TYKÁ – moc ráda uplatním příště:-)

  1. Marcela Sobotová Autor příspěvku

   Děkuji, Anno, za trochu (ne)minimalistický komentář. Usmívám se při pomyšlení na to, že si mne osobně řadíte mezi velké „osobnosti“ minimalismu. Vážím si toho. Ještě více si vážím toho, že vám oba mé eBooky reálně pomohly k nakopnutí a z teorie se stala praxe. Chápu, že příznivci recyklování vytřiďují pomaleji (narozíl od KonMari zastánců, kteří vše hází rovnou do popelnice), ale to vůbec nevadí :-). Držím vám palce na vaší minimalistické cestě.