Kurz 7 semínek k jednoduchosti

Chcete u vás doma zažít, jak si za 30 minut zjednodušíte prostor kolem vás?

Už dlouho toužíte provést změny ve vaší domácnosti, ale nikdy na to nebyl čas?

Chcete 2 týdny plné pozitivní motivace a praktického vedení?

Pokud ano, přihlaste se na dvoutýdenní kurz 7 semínek k jednoduchosti, určený pro začínající minimalisty.

7 semínek k jednoduchosti, kurz, minimalismus

Marcela Sobotová, průvodkyně kurzem 7 semínek k jednoduchosti

Minimalismu se věnuji posledních 5 let. Stále mě překvapuje, jak velký vliv mají drobné změny, které uskutečníte, na prostor kolem vás.

Jmenuji se Marcela Sobotová a mou vášní je uplatňování minimalismu v každodenním životě.

Baví mě inspirovat lidi k tomu, aby vlastnili méně zbytečných věcí, zjednodušili své závazky a získali tak více prostoru pro to důležité.

Kurz 7 semínek k jednoduchosti

7 semínek k jednoduchosti, kurz, minimalismus

V kurzu vás pozitivně popostrčím k „zasazení 7 minimalistických semínek“ během dvou týdnů.

Nepotřebujete žádnou předchozí zkušenost s minimalismem.

Naopak, kurz jsem připravila pro ty z vás, kteří byste s minimalismem rádi začali, ale nevíte jak, nevíte, kde začít, nebo jste se zatím k prvnímu kroku neodhodlali.

Jak kurz probíhá?

Každý druhý den ráno po dobu 14 dnů ode mne dostanete e-mailem do vaší e-mailové schránky jedno cvičení na 30 minut. Úkol se bude týkat zjednodušování ve vašem přímém okolí (fyzickém i virtuálním).

Jak už to u mě bývá, nebudeme se pitvat v teorii. Vždy půjdeme hned do akce! Vždyť na úkol máme jen 30 minut! Budete se divit, kolik toho za 30 minut stihnete.

Slibuji krátké, jasně konkretizované úkoly, které sedí většině žen i mužů.

V plnění úkolů vás nebudu nijak kontrolovat. Je jen na vašem svědomí, jestli a jak se do úkolu pustíte.

Kurz 7 semínek k jednoduchosti, minimalismus, Marcela Sobotová

Proč se přihlásit?

  • Nebudete muset nikam jezdit. Formou e-mailu respektuji vaše časové možnosti.
  • Zažijete povznášející pocity při pohledu na jednodušší domácnost a své okolí.
  • Motivující úkoly splníte hned a neodložíte je na „někdy“.
  • Za dva týdny věnujete 3,5 hodiny tomu, abyste vnesli více jednoduchosti do svého života. A to se počítá!

Cena kurzu je 450 Kč (20,4 EUR).

Tedy méně než 33 korun na den. Za cenu jednoho čepovaného piva nebo jedné čokoládové tyčinky dostanete v kurzu něco, co vám dodá energii na delší dobu než zmíněná lákadla.

Nemůžu být u vás doma. Za tuto cenu získáte mé nejlepší vedení na dálku, jaké jsem vám schopná se svými pětiletými zkušenostmi dát.

Když se do toho dáte, uvidíte reálné změny u vás.

Stejně jako již 223 účastníků v předchozích třech kolech kurzu.

Spokojení účastníci kurzu o něm říkají:

S kurzem jste mi vstoupila do života naprosto v pravou chvíli :). Již několik měsíců vnitřně i fyzicky dělám úklid, neboť mě začala obtěžovat složitost a přeplněnost všeho a všude.
Prostě najednou ve mě nastoupila neutuchající potřeba mít co nejméně věcí, co nejméně zbytečností, co nejméně komplikací a to ve všech směrech.
Aby byl čas a prostor pro to důležité :). Přesně to, co vy nabízíte a minimalismu moc fandím. Ať se Vám daří inspirovat více a více lidí :).

Pavla Kormošová
účastnice kurzu

Přihlásila jsem se, protože jsem byla zvědavá. Mám ráda, když můžu dělat něco podle plánu. Mám z toho pak radost (z toho odškrtnutí, že hotovo). Bohužel sama moc plánovat neumím, takže moji domácnost spravuji podle toho, jak je zrovna co nejvíc potřeba. Neustále mám pocit, že pořád něco dělám, ale pořád to není vidět.

Probírat věci (nebo minimalizovat) jsem začala už dávněji, nemám ráda hromadění. Jde to ale pomalu, asi je to proces na hodně dlouhou dobu. Navíc, člověk zas něco dostane, dokoupí, takže je ten ,,bordel“ rychle zpátky. Děkuji za krásný a zajímavý kurz :).

Mirka Panošová
šperkařka a účastnice kurzu

Váš kurz se mi moc líbil. Vždy jsem čekala, co si na nás vymyslíte. 🙂 Nemohu říci, že jsem Vaše úkoly splnila na 100 %, ale bylo to pro mě velmi podnětné.

Patřím již k malinko starší generaci. Vyrůstala jsem na Vysočině v malinké vesnici, nebylo nic, a tak to, co bylo, se nevyhazovalo. Systém minimalizace jsem zahájila zhruba před rokem, i když mi to jde pomalu. Trochu tomu „pomohla“ i moje dlouhodobá nemoc. Vloni v červnu jsem si hodně zpřelámala pravé zápěstí. Pokračuji. Nedělám žádné velké „hurá“ akce, ale snažím se postupně věci třídit.

Váš kurz mě utvrdil v tom, že jsem na dobré cestě 🙂 Moc Vám za něj děkuji a přeji hodně dalších prima nápadů a úspěchů.

Dana C.
účastnice kurzu

Moc Vám děkuji za tento úžasný kurz. Sice jsem stihla jen první bod, protože pak jsem ońemocněla, ale všechny úkoly jsem si vytiskla a jen co se zotavím, vrhnu se na to.

Vaše vedení na dálku je perfektní, věcné a motivující. Ještě jednou Vám moc děkuji. Přišla jste mi do cesty v pravý čas, kdy jsem se k podobným krokům chystala, ale pořád odkládala. Vaše „úkolování“ bylo bezva.. 🙂

Petra Pleskačová
účastnice kurzu

Na PC nejsem zdatná. Možná jsem byla nejstarší účastnice kurzu (73 let). O minimalismus se zajímám asi 2 roky a přihlásila jsem se ze zvědavosti, zda tam nebude něco, s čím jsem se zatím v rámci tohoto zájmu nesetkala. Nebylo, ale i tak mě kurz bavil, jsem ráda, že se mladí lidé o takovéto věci zajímají a učím se od nich i ve svých letech.

Na minimalismu je báječné, že si jej každý může přizpůsobit k obrazu svému. Díky němu se mi dost ulevilo, když jsem se konečně dokázala různými způsoby zbavit mnoha zbytečností, které jsem desítky let opatrovala a opečovávala. Díky a přeji úspěch v dalším konání a také radost z něj.

Božena Kopecká
účastnice kurzu

Váš minikurz mne popostrčil víc, než jsem čekala. I když „k řádu“ a některým prvkům minimalismu už jsem směřovala, mám i své vychytávky, ale váš kurz byl opravdu velmi příjemnou inspirací. Sice nemám splněné všechny položky semínkového kurzu, ale vrátím se k nim. Děkuji.

Dagmar Malinová
účastnice kurzu

Chtěla bych Vám poděkovat. Ještě jsem nezvládla splnit všechny úkoly, ale minimalismus se pomalu vkrádá i do jiných částí mého života, nejen v rámci Vašich úkolů.

Nakoplo mě to protřídit věci, na které už jsem dlouho nesáhla.. To považuji za největší přínos kurzu, alespoň pro mě:).

Kateřina Chrobáková
účastnice kurzu, milovnice plstění a tvoření z filcu
www.katerinachrobakova.cz

kurz 7 semínek k jednoduchosti, Marcela Sobotová

Možná si teď kladete tyto otázky:

Jaké specifické úkoly budou náplní kurzu?

V kurzu pracuji s momentem překvapení a motivace po prvním přečtení zadání úkolu. Z tohoto důvodu nechci konkrétní úkoly prozrazovat předem. Abyste neměli pocit, že kupujete zajíce v pytli, mohu říci, že budeme společně pracovat v různých částech vaší domácnosti, s vaším časem či na vašem počítači nebo tabletu.

Mám se přihlásit, i když mám koupený eBook Zjednodušujeme aneb více místa pro život? Do jaké míry se kurz s eBookem kryje?

Ano, doporučuji vám se přihlásit hlavně tehdy, pokud už máte eBook koupený nějakou dobu a zatím jste se nerozhoupali k žádnému praktickému kroku. Kurz je postaven odlišně než eBook. Staví na krátkých úkolech (nikoliv však nutně „snadných“), kterými provedete reálné změny ve vašem bezprostředním okolí. EBook obsahuje komplexnější projekty (od 45 minut do několika měsíců), jejichž některé části jsou i součástí kurzu.

Už dva roky intenzivně minimalizuji svoji domácnost, vztahy, povinnosti i finanční nároky. Co nového mi kurz přinese?

Minimalistická cesta každého z nás je unikátní a jedinečná. Pokud intenzivně zjednodušujete vše kolem vás po dobu dvou let, předpokládám, že většinu úkolů (ne-li všechny) z kurzu už budete mít předem splněnou. Kurz vám pravděpodobně nic nového nepřinese.

Část doby, kdy bude kurz probíhat, nebudu doma a nebudu mít na plnění úkolů čas. Mohu úkoly plnit i po ukončení kurzu?

Ano, úkoly můžete plnit kdykoliv po ukončení kurzu. Budete je mít vždy u sebe v e-mailové schránce. Záleží jen na vás a na vašich časových možnostech, kdy je budete provádět.

Kurz je časově ohraničen proto, že vás tím výrazně více motivuje ke splnění úkolů v daném časovém harmonogramu. Ze své vlastní zkušenosti vím, že když je úkol naplánovaný třeba na středu, je mnohem větší šance, že ho ve středu splním, než když je určený na „někdy, až budu mít čas a energii“.

Garance 14 dní

garance zjednodušujeme aneb více místa pro život, Marcela Sobotová
Jsem si jistá kvalitou kurzu, na který vás zvu. Zároveň mi záleží na tom, abyste byli spokojeni.

Proto nabízím 14denní garanci vrácení peněz ode dne, kdy zahájím kurz.

Pokud během této doby zjistíte, že vám nepřináší žádnou hodnotu nebo vám jeho forma z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, napíšete mi. Bez otázek vám vrátím cenu kurzu v PLNÉ VÝŠI zpět.

 Tak co, jdete do toho se mnou?

7 semínek k jednoduchosti, e-mailový kurz, minimalismus

  • 14 dní,
  • 7 cvičení po 30 minutách,
  • 7 semínek k zasetí. Zajdou? Vyklíčí? Vyrostou?

Kurz momentálně není otevřen :-(.

Pokud chcete poslat nezávaznou zprávu, až jej znovu otevřu, zanechte mi na sebe kontakt. Budu vás o přihlašování ráda včas informovat.

Vaši e-mailovou adresu zachovám v tajnosti a nebudu ji nikomu poskytovat.
Nebudu vám posílat žádný spam. Ze zasílacího seznamu se můžete kdykoliv odhlásit.