Zjednodušujeme aneb více místa pro život

Chcete KONEČNĚ přestat hromadit další a další věci, ale nevíte, jak to ZMĚNIT?

Zajímá vás, jak se smysluplně zbavíte nepotřebného oblečení, přístrojů či dekorací?

Chcete mít čas na své děti a koníčky, ale pro všemožné povinnosti nevíte, kde vám hlava stojí?

Zajímá vás, jak se zlepší vaše soustředění, když budete mít prázdný mailový inbox?

Pokud ano, něco vám povím…

Břemeno vlastněných věcí, bordel v hlavě, v počítači i v úkolech. To vše jsem zažila a prošla si kus cesty ke změně. Tyhle starosti lze řešit. Dnes už vím, jak na to. Na tuto cestu se se mnou můžete vydat také.

zjednodušujeme aneb více místa pro život, Marcela Janská

Marcela Janská (Sobotová)

Dnes žiji jednoduchý naplněný život. Vlastním mnohem méně věcí. Zjednodušila jsem svůj digitální svět, své povinnosti a začala se soustředit na to podstatné.

Dříve to u mě bylo jiné. Hodně jsem pracovala. Chyběla mi motivace něco začínat a dokončovat. Chaoticky jsem přebíhala z jedné aktivity do druhé, ale žádnou jsem si pořádně nevychutnala. Čím více osobních věcí jsem měla, tím více jsem jich chtěla vlastnit. Trápila jsem se, že až je vyhodím, budu je určitě někdy potřebovat.

Pak jsem objevila minimalismus. Vědomé omezování vlastnictví věcí, přemýšlení nad tím, co je opravdu podstatné. V mém životě se začaly dít velké změny.

Rychle jsem pochopila, že čtení o minimalismu je jedna věc, a uvedení do praxe věc druhá.

Nejdůležitější je to totiž zkusit SÁM na vlastní kůži. Nikde jsem nenašla srozumitelné, konkrétní a zároveň motivující postupy, jak teorii uvést TRVALE do praxe.

Rozhodla jsem se to změnit.

Napsala jsem pro vás eBook Zjednodušujeme aneb více místa pro život.

ebook, Marcela Janská

Ryze praktický průvodce minimalismem. 10 konkrétních lekcí, které budete dělat SAMI.

Projektově rozpracovaná cvičení, díky kterým zjednodušíte různé oblasti vašeho života.

Žádné filosofické pojednání, které vás dovede k nirváně. Bez teorie, kdy si na konci kapitoly řeknete: „Hmm, to zní hezky. To by se mi líbilo.“ A knížku založíte do knihovny a váš život jede dál v zažitých kolejích…

Tohle je čistá praxe. Průvodce, který vás nakopne.  Předá vám vše, čím jsem si prošla za 4 roky.

Znáte efekt motýlích křídel? Kdy malinké třepetání křídel jednoho motýla vyvolá zásadní změnu počasí na druhé straně planety? Tak přesně tohle čekejte u vás, až začnete podle eBooku postupovat.

Jednou malou akcí začnete měnit vše kolem vás. Krůček po krůčku.

Zjednodušujeme aneb více místa pro život

 Na co konkrétně se můžete v eBooku těšit?

  • 10 praktických lekcí, které budete chtít zkusit co nejdříve.
  • Konkrétní možnosti darování a prodávání přebytečných předmětů, které už nemusíte hledat vy, a ztrácet tak čas.
  • Projekt na dlouhodobé udržení pořádku v šatní skříni, abyste se vyhnuli námaze uklízet pořád dokola.
  • Prověřenou metodu tlumící vaše nakupovací impulzy, díky níž ušetříte nemalé peníze.
  • Techniku, jak výrazně zredukovat množství příchozích mailů a užívat si prázdný inbox.
  • Lekci, díky které si zhodnotíte vaše mimopracovními aktivity tak, abyste získali více času na to podstatné.

Těšte se na to, že doopravdy ZAČNETE a bude vás to BAVIT.

V eBooku vám ukážu, co PŘESNĚ jsem udělala, jakými stádii jsem prošla a jaké slepé uličky můžete raději vynechat. Dodám vám MOTIVACI začít.

EBook je pro vás připraven ve formátu EPUB a PDF.

Jestli jste zvědaví, čím vším si v eBooku projdete, podívejte se na celý obsah:

eBook zjednodušujeme aneb více místa pro život, Marcela Janská eBook zjednodušujeme aneb více místa pro život, Marcela Janská

Cena tohoto eBooku je 390 Kč (18 EUR).

Je to pro vás příliš? Kolik peněz jste ochotni investovat k uskutečnění trvalých pozitivních změn ve vašem životě?

Jen stěží dokáži vyčíslit obrovskou hodnotu pozitivních změn, které má minimalismus na můj život. Je to určitě mnohonásobně více než 390 Kč. V tomto unikátním eBooku vám tuto hodnotu předávám v ucelené podobě, v praktických propracovaných cvičeních, s návody krůček po krůčku, a tak motivačně, že prostě půjdete do toho.

Cestou ke zjednodušování musíme jít každý sám. V eBooku jsem vám cestu pořádně prošlapala.

Tento eBook je jako vaše virtuální hůl, o kterou se můžete během cesty opírat. Nahlédnout, když vám docházejí síly. Bez hole to jde také, ale proč si dělat cestu náročnější?

ebook, Marcela Janská
Pokud váháte, můžete si místo eBooku koupit třeba:

  • dva lístky do kina na 3D film,
  • benzín na tři čtvrtě cesty autem z Prahy do Brna,
  • balík plen pro vašeho malého drobečka,
  • čtyři mojito koktejly ve vašem baru.

Je na vás, co si vyberete.

eBook už četli spokojení čtenáři před vámi. Tohle vám vzkazují:

Tento eBook je pro mě pohlazením. Sama se v této oblasti angažuji, ale jen na vlastní pěst v rámci dekrámizace a vlastně nikdy jsem si k minimalizmu nic nestudovala. Nemohla jsem si zvolit lepšího průvodce! Marcela svoji vášeň předává srozumitelně a hlavně vede čtenáře do akce. Několik kroků jsem už měla zvládnutých dopředu, nicméně pěkně velká sousta jsou ještě přede mnou. Hlavně uklizení plochy v počítači je oblast, do které bych se bez vedení asi sama nepustila.

Z celého textu je znát, že autorka má předávanou cestu řádně prošlápnutou a věřím jí každé slovo. Nejen začátečníci v oblasti odlehčování se mají na co těšit! Děkuji za tento eBook a přidávám pozdravy od mé provětrané skříně, botníku, zásuvek v kuchyni a počítače!

Tereza_KramerováTereza Kramerová
průvodkyně myslí
www.terezakramerova.cz

EBook je velice praktickým průvodcem na cestě k udržení pořádku a systému nejen ve vašich věcech, ale i v životě. Jednoduchá a základní pravidla je dobré si jednou za čas připomenout. Zvlášť když patříte k lidem jako jsem já, kdy se starých věcí zbavujete někdy s nostalgií a těžkým srdcem. V eBooku najdete spoustu praktických tipů a rad, jak na to a jak můžete díky vyřazení věcí pomoci i ostatním. Ocenila jsem kapitolu o úklidu pracovní plochy počítače, na kterou často zapomínám.Ebook bych doporučila všem z vás, kteří chcete mít ve svém životě více prostoru pro to, co vás baví a nechcete čas trávit neustálým úklidem a přemýšlením nad tím, co všechno ještě „musíte“ udělat. Marcelo díky za praktického rádce.

Michala MěřínskáMichala Měřínská
makeup artist & stylistka, průvodkyně žen ve světě krásy
www.michalamerinska.cz

EBook sa mi veľmi páčil. V blízkej minulosti som žila dosť minimalistický život, ale od marca tohto roku od kedy som začala kurz Stáni Mrázkové Podnikání z pláže, tak som totálne zanedbala všetko, čo som mala krásne a minimalisticky zorganizované. Tvoj eBook mi spadol ako z neba a ja viem, že je čas si spraviť znova poriadok vo všetkom okolo mňa. Nedokážem sa veľmi na nič sústrediť, lebo veci okolo mňa, ktoré nemám zorganizujú, ma brzdia v tvorení a myslení vôbec.

Tvoj eBook ma veľmi prekvapil, lebo je plný praktických rád a postupov pre všetky možné oblasti zminimalizovania svojho životného štýlu. Tento eBook je nielen dobrý poradca, kde je krásne vysvetlené všetko polopatistický krok za krokom, ale je i veľmi dobrý motivačne napísaný. Po jeho prečítaní sa mám chuť hneď pustiť do zjednodušenia veci okolo mňa, lebo veľmi dobre poznám kvalitu života, keď je všetko krásne na poriadku bez žiadnych zbytočnosti. Veľmi pekne ďakujem Marcela 🙂

Jolka WilliamsJolka Williams
autorka eBooku Amerika na dosah

Moje představa o minimalistické příručce byly naplněny ba předčeny. Pokud máte rádi jasné kroky, které aplikovat u těžko uchopitelného tématu, jako je minimalismus, pak váhat není třeba. Před přečtením eBooku mě zajímalo, jak se vypořádat s čistým počítačem a myslím, že dva hlavní kroky čištění kniha řeší beze zbytku. I obecné inspirace najdete v knize tolik, že ji pravděpodobně budete zpracovávat několik týdnů.

EBook je skvělý návod pokud přesně nevíte kde a jak začít. Dá Vám doslova krok-za-krokem návod, jak aplikovat minimalistické postupy v životě a s kterými odlehčíte starosti a strasti. Myslím, že každý si v něm najde to své a narazíte i na pasáže, které Vám utkví v paměti ještě dlouho dobu jako například: „Třeba jednou dojdeme do bodu, kdy si místo věcných dárku budeme navzájem dávat společně strávený čas.“ A pokud tak daleko ještě nejste, po přečtení budete určitě blíž.

Martin DědinaMartin Dědina
nadšený propagátor minimalismu,
vede kurzy minimalismu pro veřejnost
www.minimalist.cz/

Ebook jsem přečetl během několika hodin během dnešního rána a dopoledne. Zaujal mě svojí šíří záběru – řekněme „komplexností“ bez zbytečných složitostí a zároveň praktickými tipy. Vrátím se k němu, až doma otevřu svou skříň. 🙂 Ebook vřele doporučuji dál všem „zaneprázdněným“.

František MáškaFrantišek Máška
podnikatel, záchranář, skaut www.frantisekmaska.cz

Na tento eBook jsem se opravdu těšila. O minimalismu jsem už dříve četla různé články, ale tohle je něco jiného – komplexní praktický návod, jak začít minimalismus aplikovat v praxi. Je napsaný velmi čtivou a praktickou formou, která Vás nenechá nad věcí jen přemýšlet, ale pobízí Vás, začít ji i skutečně dělat.

Autorka zde dává nejen jasný návod k vyčištění a uspořádání svého prostředí a života, ale sdílí i své vlastní zkušenosti, které jsou velmi inspirativní. EBook je skvělým průvodcem světem minimalismu jak pro začátečníky, tak pokročilé. Každý si zde najde další podněty na své cestě k minimalizaci a zjednodušování.

Marcela KrejčířováMarcela Krejčířová
auditorka, výživová poradkyně, minimalistka v začátcích

Možná si přece jen říkáte…

Moc rád bych začal/la, ale kde na to najdu čas?

I já jsem se ve svém životě nacházela v obdobích, kdy jsem jela v kolečku budík – práce – rychlý oběd – práce – rychlá večeře – ještě trochu práce – pět minut lehkého čtení zpráv – únava – spánek – budík. Až se do eBooku začtete, budete chtít vyzkoušet alespoň pár krůčků. Pomalinku začnete zjišťovat, že trošku času najdete tu a trošku tam. Bude to vaše volba. Uvidíte, že mnoho praktických kroků v eBooku vám pomůže získat „ztracený“ čas zpět.

Jak rychle mohu očekávat nějaké výsledky?

Jako mnohé v minimalismu je toto velmi individuální. Nechci tím říci, že výsledky přicházejí někomu hned a někomu vůbec. Spíše záleží na tom, co je vaším cílem, kam směřujete. V eBooku se naučíte, že když postupujete krok za krokem, výsledky přicházejí docela rychle. Především přicházejí postupně a opakovaně, nikoliv jednorázově.

Jak přesně mě tahle kniha bude motivovat k tomu, abych začal/la a pokračoval/la dál?

Nebudeme si nic nalhávat. Nejúčinnější motivací je motivace zevnitř. Pokud vy sami nebudete chtít, ani můj eBook mnoho nezmůže. Hlavně ne dlouhodobě. EBook jsem napsala tak, aby vás maximálně popošťouchl do začátku.

Když uvidíte své první výsledky, bude vás to motivovat dál a dál. Motivovat vás budou i všechny tři bonusy, které dostanete. V Pracovním sešitě jasně uvidíte, co jste už dokázali. Vytištěný Motivační plakát můžete mít denně na očích. Až se budete snadno zbavovat vytříděných věcí přes Aukro podle třetího bonusu, nebudete chtít přestat.

Chci, aby vaše minimalistická cesta byla ještě prošlapanější.

S koupí eBooku získáte navíc tyto 3 unikátní bonusy v hodnotě 360 Kč zcela ZDARMA!


1. BONUS
Pracovní sešit pro účinnější postup

Pracovní sešit je dar pro všechny milovníky odškrtávání. Ovšem nejen pro ně. Všichni máme rádi, když vizuálně vidíme, co už jsme dokázali. Pracovní listy ke každé z 10 lekcí vám usnadní sledování pokroku a pomohou strukturovaně postupovat krůček po krůčku k vašemu cíli.

S každou vyplněnou odpovědí a zaškrtnutým políčkem budete držet v ruce jasný důkaz vaší aktivity na cestě k jednoduchosti. Uvidíte váš postup černý na bílém.

Bonus v hodnotě 115 Kč získáváte ZDARMA.

 


2. BONUS
21 tipů, jak snadno prodávat na Aukru to, co už nepotřebujete

16 stran nabitých mými zkušenostmi se zbavováním se na dražebním portále Aukro. Za dva roky jsem přes něj pustila do světa více než 25 předmětů, které mi už nepřinášeli užitek. Pokud s dražbami nemáte žádné zkušenosti, nebojte se.

S tímto bonusem se budete zbavovat věcí rychleji a s radostí. Hromady harampádí ve sklepě se budou už jen zmenšovat.

Bonus v hodnotě 175 Kč získáváte ZDARMA.

 


3. BONUS
Motivační plakát

Věrný pomocník, když ztrácíte motivaci a směr. Jedním pohledem víte, kam jdete, které kroky jste už podnikli a které vás čekají.

Vytisknutý ho máte stále na očích nad vaším pracovním stolem, na ledničce, na záchodě nebo v kabelce. Prostě tahák k nezaplacení.

Bonus v hodnotě 70 Kč získáváte ZDARMA.

 

Bonusy nabízím pouze při zakoupení tohoto eBooku. Žádným jiným způsobem je nemůžete získat.

Nenabízím „zázrak na počkání“

Pokud je váš život slušně „maximalizovaný“, změnit ho chvilku potrvá. Nestane se to samo od sebe tím, že si přečtete můj eBook a založíte ho do archivu v počítači.

Bude to od vás vyžadovat úsilí. Bude to nepříjemné. Začnete totiž dělat kroky, které jste před tím nedělali. Bude na vás, zda a co pro změnu uděláte dnes, za měsíc, za půl roku.

Já vám eBookem pomohu, jak nejlépe dovedu. Budu vaší virtuální holí, o kterou se můžete opřít. Divy se začnou dít, když půjdeme společně…

100% garance spokojenosti pro každého

garance zjednodušujeme aneb více místa pro život, Marcela Janská
Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. Věřím svému eBooku natolik, že nabízím 30denní garanci vrácení peněz od zakoupení eBooku.

Pokud vás eBook opravdu neposune nikam dál a informace z něj ve svém životě nevyužijete, vrátím vám peníze za eBook v PLNÉ VÝŠI zpět. Bez dotěrných otázek. Jen mi napíšete e-mail a domluvíme se.

Nemáte co ztratit.

Více místa ve vašem životě začíná objednávkou TADY a TEĎ.

Jednoduše klikněte na tlačítko „KOUPIT EBOOK“ a na další stránce vyplňte objednávkový formulář.

EBook Zjednodušujeme aneb více místa pro život stojí 390 Kč (18 EUR). V CZK ho můžete zaplatit platební kartou, on-line platebním převodem nebo klasickým bankovním převodem. V EUR ho můžete zaplatit platební kartou nebo klasickým bankovním převodem.

V případě on-line platby kartou nebo on-line převodem vám eBook a bonusy v elektronické verzi zašlu ihned po zaplacení, tedy v řádu minut. V případě platby bankovním převodem obdržíte eBook s bonusy hned poté, co se vaše platba objeví na mém účtu. Obvykle to netrvá déle než 48 hodin.

Přeji vám, ať je vaše cesta ke zjednodušování plná elánu a radosti z každé maličkosti, které dosáhnete.

Marcela Janská
Marcela Janská

Marcela Janská
autorka eBooku Zjednodušujeme aneb více místa pro život a průvodkyně kurzem 7 semínek jednoduchosti


Máte další otázky? Napište mi na marcela@zijememinimalismem.cz.