Objednávka eBooku: Zjednodušujeme aneb více místa pro život

Objednávka eBooku: Zjednodušujeme aneb více místa pro život

 • ANO
  Vyplněním objednávky objednávám eBook Zjednodušujeme aneb více místa pro život v hodnotě 390 Kč (18 EUR) s třemi bonusy.
 • ANO
  Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 390 Kč (18 EUR) získávám eBook Zjednodušujeme aneb více místa pro život společně s 3 bonusy v hodnotě 360 Kč zcela ZDARMA.

  1. BONUS
  : Pracovní sešit  – v hodnotě 115 Kč získávám ZDARMA

  2. BONUS: 21 tipů, jak snadno prodávat na Aukru to, co už nepotřebujete – v hodnotě 175 Kč získávám ZDARMA

  3. BONUS: Motivační plakát – v hodnotě 70 Kč získávám ZDARMA

  ebook a bonusy

 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především emailovou adresu, na kterou chci eBook a bonusy zaslat. EBook a bonusy mi budou zaslány pouze v elektronické podobě, nikoliv v tištěné podobě.

30 dní garance vrácení peněz

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. Proto nabízím 30 dní garanci na vrácení peněz od doby, kdy eBook přistane ve vaší mailové schránce.

Pokud si eBook přečtete a zjistíte, že pro vás informace nejsou hodnotné a že je ve svém životě nevyužijete, napíšete mi a já vám bez otázek vrátím cenu eBooku v PLNÉ VÝŠI zpět.

Co o eBooku říkají ostatní?

Tento eBook je skvělá investice peněz, času a energie. Je přehlednou, praktickou, motivující a podpůrnou navigací pro minimalistické začátečníky i pokročilé. Nastartuje Vás do akce a poskytne naprosto konkrétní kroky, které Vás povedou ke svobodnějšímu, spokojenějšímu a smysluplnějšímu životu. Vřele jej doporučuji!

Minimalismus je mi sympatický, tímto směrem se v životě již ubírám. Přesto jsem v eBooku objevila oblast, která mne již dlouhou dobu vyzývá k řešení – zredukování množství e-mailů. Tento eBook mne podpořil v přeskládání priorit a nyní se tomuto úkolu průběžně věnuji. A v mém případě to bude práce na několik měsíců. Marcelo, díky – bez tohoto eBooku bych se do toho nepustila a odkládala to dále.

Petra LeváPetra Levá
lektorka práce s pánevním dnem, dula, praktikantka kraniosakrální biodynamiky
www.petraleva.cz

Nedávno jsem se stěhovala a zjistila jsem, že toho všeho mám zkrátka moc. Jenže mi to bylo líto vyhodit – “Co když se to bude ještě někdy hodit.” Takže jsem všechno poslušně přestěhovala. V hlavě se mi však usadil červík, že takhle už to dál nejde a musím s tím něco udělat. A pak se mi dostal do rukou eBook od Marcely a já věděla, že minimalismus je právě ta cesta, která mi usnadní můj život.

Díky Marcele jsem pochopila, že “méně je někdy více”. Marcela sice doporučuje pomalou a jistou cestu, ale já když se do něčeho dám, tak jsem k nezastavení:) Během prvního týdne jsem se dokázala prokousat třemi oblastmi, které Marcela v eBooku zmiňuje.

Mimo jiné jsem prodala několik věcí, které jsem už dlouho nepoužívala a z výdělku jsme byli s partnerem na báječné večeři. Rozhodně doporučuji. Minimalismus je super a Marcela vám ukáže jak na to.

Kristyna KomprdováKristýna Komprdová
poradkyně na online marketing v gastronomii

Byla jsem zvědavá, jestli mi eBook přinese nějaké rady, které mě přirozeně nenapadnou, jak minimalizovat. Chci se zbavit hodně věcí, protože žiju na malém prostoru, a je to dost neúnosné. V eBooku mě zaujaly hlavně dvě věci: počkej 30 dnů, než si něco koupíš, a minimalizace v oblasti závazků a vztahů. EBook dává konkrétní tipy, jak minimalizovat – věci, oblečení, složky v počítači…. Shledala jsem ovšem, že pro mě prodej není, protože nechci trávit čas focením a vkládáním na internet. Muselo by se jednat opravdu o drahou a zachovalou věc. A takové nemám.

Pro mě jako člověka se sklonem k lenosti a nedokončování, je důležité pravidlo: začni v malém. EBook doporučuju těm, kteří chtějí mít více prostoru v životě – pro cokoliv.

Stanislava Papoušková
Stanislava Papoušková
terapeut celostního přístupu ke zdraví

 

Vyplňte pečlivě své údaje do objednávky:


Potřebujete pomoci s objednávkou?

Napište mi na marcela@zijememinimalismem.cz.

Ráda vám pomohu.

platební brána ComGate