Objednávka online kurzu: 7 semínek k jednoduchosti

Objednávka online kurzu: 7 semínek k jednoduchosti

7 semínek k jednoduchosti, e-mailový kurz, minimalismus

 • ANO
  Vyplněním objednávky se přihlašuji na online kurz
  7 semínek k jednoduchosti, který se koná
  od 15. ledna do 4. března 2018, v hodnotě 2 450 Kč (95 EUR).
 • ANO
  Po vyplnění objednávky a zaplacení částky 2 450 Kč
  (114 EUR)
  jsem přihlášen/přihlášena na online kurz 7 semínek k jednoduchosti a obdržím přístupové údaje do členské sekce online kurzu.
 • ANO
  Překontroloval/a jsem si pečlivě všechny údaje zadané v objednávce, především emailovou adresu, na kterou chci přístupové údaje i další komunikaci ke kurzu zasílat.

 

30denní garance vrácení peněz

Záleží mi na tom, abyste byli spokojeni. S kurzem si kupujete 30denní garanci na vrácení peněz ode dne, kdy bude online kurz zahájen.

Pokud během této doby zjistíte, že vám nepřináší žádnou hodnotu nebo vám jeho forma z jakéhokoliv důvodu nevyhovuje, napíšete mi a já vám bez otázek vrátím cenu kurzu v PLNÉ VÝŠI zpět.

Dárkový poukaz

Online kurz v tomto termínu můžete věnovat i jako dárek. Prosím, dobře předem zvažte, zda je to dobrý dárek pro vaše blízké. Kurz funguje těm, kteří sami chtějí změnu a jsou ochotni na ní pracovat. Nedoporučuji ho pořizovat těm, za které chcete něco měnit vy.

Pokud chce kurz darovat, napište “dárkový poukaz” do pole “Poznámka” v objednávce. Po zaplacení ode mne obdržíte dárkový poukaz v PDF vystavený na jméno obdarovaného.

Platby v EUR

Přes online platební bránu je možná pouze platba v CZK, nikoliv v EUR (i přesto, že to jde ve formuláři vybrat, platba nepůjde provést v dalších krocích)!

Nakupující platící v EUR, prosím, v části “Způsob platby” vyberte “Bankovní převod (1-2 dny)”. V potvrzení objednávky ode mne automaticky dostanete číslo mého EUR účtu v mezinárodním formátu, na který platbu odešlete.

 

K přihlášení na kurz pečlivě vyplňte své údaje do objednávky:


Potřebujete pomoci s přihlášením na kurz?

Napište mi na marcela@zijememinimalismem.cz.

Ráda vám pomohu.

gopay

 

Uložit