Začínáme vyklízet – záznam webináře z 18. února 2021

 

Ocenili byste pomocnou ruku při vyklízení vaší domácnosti?

online kurz 7 semínek k jednoduchosti, debordelizace
Mohu vám ji podat ve svém 6týdenním online kurzu 7 semínek k jednoduchosti.

Projdeme všechny hlavní místnosti ve vaší domácnosti, od předsíně po ložnici. Zrevidujete a zbavíte se toho, co už vám neslouží.

Více informací TADY ->

4 thoughts on “Začínáme vyklízet – záznam webináře z 18. února 2021

Leave a Reply

 1. Jarda Kasík

  Dobrý večer, rád bych se zeptal, zda nemáte metodu, jak se zbavit v hlavě „to by se mohlo hodit“ a tu věc vyhodit. Děkuji Jarda Kasík

  Reply
  1. Marcela Janská (Sobotová) Post author

   Mně nejvíc pomohlo si to opravdu otestovat sama na sobě. Pomalinku, polehoučku. Věc si dát stranou z dohledu a počkat 3 měsíce. Nedívat se znovu do krabice a zkusit si pravdivě odpovědět, co si pamatuji, co přesně jsem dala stranou a mohlo by se mi hodit? Funguje mi sejde z očí, sejde z mysli. Není od věci si v hlavě rozebrat i pár příkladů, kdy se to opravdu později mohlo hodit, ale vy už to nemáte. Tyhle konkrétní příklady mi ukázaly, že sice ano, ale že v té původní chvíli zbavení se jsem udělala dobré rozhodnutí, jen se změnili okolnosti, které nedokážu předvídat.

   Na někoho taky dobře funguje čistý fakt, že sice by se to mohlo někdy hodit, ale nikdo to stejně hledat nebude a nejčastěji se to vyřeší jinak (koupí nového, půjčení, nahrazení podobným).

   Na někoho funguje taky odstrašující příklad blízkých lidí, kteří razí „to by se mohlo hodit“, ale v zásadě jim tato filosofie znemožňuje příjemné fungování ve vlastní domácnosti.

   Reply