Jak organizovat hračky v dětském pokoji. Rozhovor s Erikou Kusákovou

organizace hraček, rozhovor, Erika Kusáková, Marcela Janská, minimalismus

Jak se dají zorganizovat hračky v dětském pokoji? Jaké nešvary v uspořádání vídá Erika v pokojíčcích svých klientů? Do čeho se mám pustit, když mám jen 15 minut času?

Poslechněte si milý rozhovor s Erikou Kusákovou, který jsem pro vás natočila. Erika pomáhá ostatním organizovat nejen dětské pokoje, ale i další místnosti v našich domácnostech. Je mámou dvou kluků. Žila 8 let v zahraničí (USA a Dubaj). Postupně se jí lidem kolem ní začali stále častěji ptát, jak to dělá, že má vše tak zorganizované. O několik let později tuhle službu v ČR profesionálně nabízí.

Organizace hraček v rozhovoru s Erikou Kusákovou

Erice jsem položila tyto otázky:

01:53 Když se řekne „dětský pokoj, kde je nám dobře“, co to znamená u vás doma? V jakém pokojíku se cítí dobře vaše děti a ty jako máma?

04:58 Doporučuješ organizovat věci v dětském pokoji stejnými postupy jako věci v jiných částech domácnosti? Nebo je dětský pokoj něčím specifický?

09:57 Jaký častý organizační nešvar vídáš v dětských pokojíčcích tvých klientů? Co na něj pomáhá?

13:12 Jaké výplně do regálů Ikea Kallax doporučuješ?

15:26 Jsi zastánkyní třídění hraček s dětmi nebo raději bez dětí? A proč?

21:43 Je něco, čím bychom se v organizaci dětských pokojíků mohli inspirovat v zahraničí?

28:28 Jsem rodič, mám dneska chuť a 15 min. času na revizi organizace hraček a dalších věcí v dětském pokoji. Do čeho se mám pustit?

Máte chuť věnovat se 7 dní po kouscích dětskému pokojíku u vás doma? Zapojte se do mé výzvy. Chcete podporu krok za krokem? V kurzu Krotitelé hraček vám pomohu omezit stres z toho, když se pořád brodíte hračkami.

výzva, dětský pokoj, minimalismus, úklid, Marcela Janská

— 446 zhlédnutí — Doba čtení: 2 min.

Marcela Janská

Průvodkyně laskavým minimalismem. Od roku 2015 pomáhá s tříděním a vyklízením nepotřebných věcí. Asistuje osobně, vede konzultace, přednášky, kurzy a šíří povědomí o minimalismu ve videích i článcích. Laskavý v jejím pojetí znamená postupný, nehnaný do extrému a dlouhodobě zvládnutelný. Se čtyřčlennou rodinou s 2 dětmi bydlí v Plzni. Více o Marcele.

Leave a Reply