reuse centrum ostrava

Podobné příspěvky

Leave a Reply

30 Komentářů

 1. Charitní obchůdek Dukelská 2192, 256 01 Benešov.
  Zrovna dnes jsem tam plnou velkou tašku přinesla a 5 kusů odnesla :-).
  Hezký den všem.

  1. Janczo, děkuji za zmínku a doplnění. Je to super, kolik takových možností už je. Nechci úplně rozdělovat, co je ReUse centrum a co klasický charitativní obchod. Často to splývá a myslím, že je to dobře. Jen ať lidé o těchto místech ví a používají je. Přijde mi, že pořád je tu hodně takových, kteří nevědí nebo je to pro ně energie navíc, kterou nechtějí vydat.

 2. Ještě doplním, že první charitativní obchod ADRA vznikl v roce 2010, takže reuse tematikou se ADRA zabývá už opravdu dlouho, déle, než je uvedeno v článku.

 3. Na stejném principu funguje u nás v Milevsku Darovna. Akorát tedy přijímá oblečení a obuv… Výtěžek za určitou dobu jde vždy na podporu někoho z okolí, kdo to potřebuje

 4. Adra má charitativní obchody v Liberci a Turnově a sběrný dvůr v Jablonci nad Nisou otevřel ReUse, možná tomu říkají jinak teda..

  1. Díky moc, Veroniko, za doplnění. Ne, říkají tomu ReUse centrum, dodala jsem jej do seznamu. Ať se vám daří, zavítala jsem i na váš blog a začetla se.

 5. V Brně vím o charitativním obchůdku Šuplig, kam se může nosit oblečení, bižuterie, knihy, dekorace apod. Je moc super. Mám ho ráda 🙂