Organizéry a úložné boxy. Co všechno jste o nich chtěli vědět. Rozhovor s Jitkou Pastrňákovou

rozhovor úložné boxy organizéry

Mnoha z nás se líbí. Košíky, boxy, otočné tácy. Jak se ale vlastně vybírat? S čím nám úložné boxy pomohou? A co máme udělat první – pořídit padnoucí organizéry nebo připravit kupu věcí a pak až organizér?

Na to všechno a ještě na mnohem víc jsem se zeptala profesionální organizátorky domácnosti Jitky Pastrňákové.

Mimo samotné organizování Jitka také v Českém Těšíně provozuje eshop usporadejto.cz, ve kterém nabízí asi 800 produktů na uspořádání věcí, od krabic, boxů, přes stylové organizéry, až po koše, stojany, držáky nebo štítky.

Organizéry a úložné boxy. Co všechno jste o nich chtěli vědět

Poslechněte si, jak se Jitka dostala k organizování, co si myslí o boxech z Ikey a proč si nechává vyrobit vlastní kartónové boxy do šatní skříně.

Kontakt na Jitku a zmíněné odkazy:

Jitka Pastrňáková
Eshop Uspořádejto https://usporadejto.cz/
https://www.facebook.com/Usporadejto.cz
https://www.instagram.com/usporadejto/

Padly třeba tyhle otázky:

Na svém webu o sobě píšeš „tak jako každá žena jsem nesčetněkrát udělala pořádek – 10-minutový, týdenní, generální, atd…Stále dokola, ale až jsem to jednou udělala pořádně, pak teprve přišlo to uklidnění z úklidu.“ Co jsi tehdy udělala jinak? Co to znamená to „pořádně“?

S čím mi úložné boxy a organizéry reálně pomohou a na co jsou naopak krátké?

Jaké 3 základní otázky bych se měla položit, než se vypravím nakupovat úložná řešení?

Kdy mám úložné boxy a organizéry vůbec pořizovat? Kdy je ta správná doba a kdy je to předčasné a mám počkat, jak si doma předměty sednou?

V analogii s vejcem a slepicí: mám mít nejdřív ujasněný objem předmětů, a pak na něj shánět box, nebo naopak, mám mít nejdřív padnoucí box do skříňky, a pak do něj dávat to, co se do něj vejde a hodí?

Kam doporučuješ chodit nakupovat úložné boxy a organizéry, když mám Ikeu daleko? Jak jsou na tom hobbymarkety nebo řetězce typu Pepco a Lidl?

Co je v tvém eshopu speciální a jsi pyšná na to, že to u tebe zákazníci mohou nakoupit?

Bonusová část rozhovoru

Zaujalo vás to? Pokračujte v poslechu dál. Podpořte mě zakoupením bonusové části rozhovoru (32 min.).

bonus úložné boxy rozhovorNajdete ji na Pickey v rámci měsíčního nebo jednorázového předplatného.

Nabízím službu asistovaného třídění a vyklízení

Váháte s vyklízením a pořád jej odkládáte? Nemůžete se k třídění odhodlat, protože vidíte obří úkol? Měli byste rádi někoho u sebe, když třídíte a vyklízíte věci?

Mohu dorazit přímo k vám domů.

třídění, vyklízení, služba, Marcela Janská

— 129 zhlédnutí — Doba čtení: 2 min.

Marcela Janská

Průvodkyně laskavým minimalismem. Od roku 2015 pomáhá s tříděním a vyklízením nepotřebných věcí. Asistuje osobně, vede konzultace, přednášky, kurzy a šíří povědomí o minimalismu ve videích i článcích. Laskavý v jejím pojetí znamená postupný, nehnaný do extrému a dlouhodobě zvládnutelný. Se čtyřčlennou rodinou s 2 dětmi bydlí v Plzni. Více o Marcele.

Leave a Reply