jak darovat věci, kam darovat, jak se zbavit vytříděných věcí, minimalismus, webinář

Podobné příspěvky

Leave a Reply

9 Komentářů

 1. Moc díky za článek! Pořád řeším, „kam s ním“, momentálně hlavně u bot. Ale na věci z domácnosti (nepoužívaný prací prášek, rozdělaný balík) mi zafungovalo právě umístění do vestibulu paneláku s patřičnou cedulkou, občas se tam takto něco objeví a obvykle zmizí, i když nevím, jakým způsobem.

  1. Jana napsal:

   Pěkné boty se většinou vhazují do stejného kontejneru jako oblečení, hračky a bytový textil. Nebo nabídněte na internetu za výhodnou cenu, které se nedá odolat. :-).

 2. Něco občas přes swapovací skupiny na FB, drobnosti v průhledném mikroténovém sáčku/tašce občas pověsím na kontejner ráno, když jdu do práce a když to tam druhý den ráno visí, tak to přehodím do kontejneru. Knížky a časopisy do knihopoličky (menší provedení knhobudky) u sousedského centra kousek od nás.

 3. Lenka napsal:

  Ve švédských obytných domech mají místa, kde takové věci ukládají. Jsou uzamčená a každý majitel bytu má svůj klíč. U nás je společenská poptávka, ale obce nekonají. Škoda.

  1. Díky Lenko za doplnění. Toto jsem netušila. Ve Švédsku jsme měsíc cestovali na kolech, takže jejich bydlení v domech tolik neznám. Možná zajímavý nápad pro některé čtenáře zde. Pokud by se domluvilo, dovedu si představit toto dočasně realizovat v prostorách kočárkáren apod.