Podobné příspěvky

Leave a Reply

6 Komentářů

 1. martina napsal:

  Ako sa hra na babu? Mam 2 rocnu dcerku a neviem aka hra to je 🙂

  1. Dobrý den Martino,
   na babu se hraje snadno: někdo má „babu“ a musí honit ostatní. Jakmile někoho dalšího chytí a plácne ho rukou, má „babu“ ten další. A ten se opět snaží „baby“ zbavit a honí ostatní. Někdo tomu říká na honěnou.

 2. Jitka napsal:

  To je krásný článek… krásné zamyšlení pro mne, děkuji.

 3. Hanka napsal:

  kámen vděčnosti mám vždy při sobě

 4. Zlata napsal:

  Hm … zajímavá myšlenka. Zkusila jsem zavzpomínat na tři „věci“ vděčnosti, ne uplynulého dne (ta hlava 🙂 ), ale týdne.
  1. Marně se snažím již delší dobu zkontaktovat moji kamarádku z mládí. Najít kde bydlí a obnovit naše kamarádství. Zkusila jsem přes facebook, kde jsem se zkontaktovala s jejím synem. Draha mě nechce vidět, nevím, co jsem jí před čtyřiceti lety udělala. Moc mě to mrzí. Požádala jsem jejího syna, zda by mi poslal maminčinu fotku. A on poslal dvě, sice nejsou z blízké doby, jsou staré 11 let, ale to nevadí. Mám z toho velkou radost a v těch fotografiích hledám její podobu (nepoznala bych jí).

  1. Zlata napsal:

   pokrač. nešlo vcelku odeslat 🙂
   Fotku z doby našeho přátelství nemám, ale je v mých myšlenkách. Její syn mi slíbil, že o víkendu za maminkou zajede a udělá pro mne čerstvou fotku. Tak to je super a já doufám, ne … věřím, že se Drahy srdíčko obměkčí a že se se mnou bude chtít setkat.
   2. Jsem vděčná za to, že jsem u zdroje a mohla jsem nejen pro sebe „vyštrachat“ akční nádherné nádobí zn. Tefal (akce Albert). Dnes jsem otestovala pánev – super 🙂
   3. Dnes dopoledne jsem prožila krásné chvíle s mojí jedenapůlletou vnučkou Rebečkou. Byla s námi na zahrádce a užívali jsme si sluníčka a dětských her.

   Je to fajn uvědomovat si, že máme být za co vděčni. Nebrat život jen jako že plyne, ale že můžeme vnímat spoustu radosti, milosti, pokoje … Marcelko, děkuji za tu myšlenku, zastavit se a popřemýšlet.