minimalismus, narozeniny, blog, Marcela Sobotová

Podobné příspěvky

Leave a Reply

8 Komentářů

 1. Jana napsal:

  Děkuji za čas, který nám- svým čtenářům, věnuješ. Ať to jde doma i ve všech projektech podle představ nebo ještě o žďabec lépe. Jana

 2. Super rekapitulace! Na blog jsem narazila teprve nedávno, ale strávila jsem u článků nejeden večer 🙂 Tak přeju, ať to jde další 2 roky všechno ještě lépe, a těším se na další zajímavé postřehy a tipy 🙂

 3. Milá Marcelo,
  Váš blog je pro mě zdrojem inspirace. Moc se mi líbí Váš přístup k věcem a také jsem načerpala několik konkrétních rad a zlepšováků do života (například metodu Marie Kondro). Především se mi líbí, že „Váš minimalismus“ (to, jak chápu Váš přístup) je slučitelný s normálním životem, není dogmatický a vede k postupným a plynulým změnám životního stylu.O to se pokouším i já – mám své ideály co se týče zbavování se věcí, šetrného hospodaření, výchovy apod., ale postupuji po malých krůčcích, tak jak mi čas a prostředky dovolí. Pokud něco trvá déle, nevyčítám si to. A ve Vašich článcích nacházím povzbuzení vytrvat :). Přeji vše nejlepší do dalšího psaní i ve Vašem osobním životě!

 4. Pavel Kopecky napsal:

  Ahoj, chtěl jsem se zeptat jak sis zajistila čtenáře pro svůj blog? Jestli si třeba uspořádala nějakou živou prezentaci, a nebo si třeba zkusila něco jako tohle https://topranker.cz/sprava-webovych-stranek/ My dost cestujem a přemýšlím že bych si založil taky nějaký takový podobný blog jako máš ty. Ze zkušenostmi a zážitky z cest. A přemýšlím jak si zajistit nějaké ty čtenáře.

  1. Pavle, podle mě není nutné si čtenáře jakkoli „zajišťovat“. Prostě pište a oni se objeví. Když se jim to bude líbit, budou chodit opakovaně a budou vaše články i sdílet.