e-mailové novinky, mailové novinky, GDPR, inbox, minimalismus, newsletter, odběr

Podobné příspěvky

Leave a Reply

4 Komentáře

 1. Tryggvi napsal:

  Zajimalo by mne, jestli pouzivate nejakou RSS ctecku? Pokud ano, jaky spatrujete hlavni rozdil mezi ctenim newsletteru a ctenim obsahu ziskaneho skrze RSS?

  1. Ne, RSS čtečku nepoužívám. Používám službu Pocket (ve Firefoxu je to přímo mezi doplňky), do které si jedním kliknutím ukládám zajímavé články na později. V Pocketu jsou pak vidět v čisté nerušivé podobě – jednoduchý černý text na bílém pozadí, žádné menu, bannery atd.

 2. Dana napsal:

  Ahoj Marcelo 🙂

  Plně se ztotožňuji s Tvým názorem, že je lepší si nechat zasílat na e-mail newletter, než stále projíždět sociální sítě.

  I když mi už přerostly přes hlavu i ty newslettery 🙂 Chodilo mi jich moc (asi z dvaceti zdrojů). Měla jsem na všechny nastavené automatické třídění do příslušných složek, takže jsem měla ve schránce pořádek. Ale to bylo tak všechno. Nestíhala jsem to pročítat a to mi po cca měsíci taky začalo vadit. Takže jsem to skrouhla na pět zdrojů a zatím to vypadá, že to je ono 🙂

  Ať se daří 😉

  Dana.

  1. Díky, Dano. Něco podobného jsem musela udělat s časopisy, co jsem mívala předplacené. Nestíhala jsem je číst a vždy jsem byla ve skluzu.